T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / ÜSKÜDAR - Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

Ulaşım

DİKKAT!

OKULUMUZ BAHÇESİNE PERSONEL DIŞINDA ARAÇ ALINAMAMAKLA BERABER ÖZELLİKLE ÖSYM, AÇIKÖĞRETİM, MTSK VB. SINAVLARIN OLDUĞU GÜNLERDE OKULUN BULUNDUĞU ÇEVREDE OTOPARK PROBLEMİ YAŞANMAKTADIR. OKULUMUZA ARAÇLARIYLA ULAŞMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZİN MAĞDURİYET YAŞAMAMALARI İÇİN GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALMALARINI RİCA EDERİZ.


ULAŞIM DETAYLARI:

Kadıköy´den Ulaşım:

Minibüs ile ulaşım;

Polis Hastanesi-Ümraniye minibüslerine binilir. Koşuyolu Öğretmenler Hastanesinde inildikten sonra MADO Dondurmacısının bulundğu taraftan ışıklardan Mütevelli Çeşme Caddesi´nden aşağı yöne inilir. Sedef Sokaktan ilk sağa dönülür. 50 metre sonra solda okul binasına ulaşabilirsiniz. Sokak başlarında okul yön tabelası mevcuttur.

Otobüs ile ulaşım;

İETT 14C Kadıköy-Üsküdar Devlet Hastanesi otobüsüne binilir. İşçi Evleri durağında indikten sonra yolun karşı tarafında pazar sokağı yönüne doğru ilk soldan Sedef Sokaktan girilir. 50 metre sonra solda okul binasına ulaşabilirsiniz. Sokak başlarında okul yön tabelası mevcuttur.14C Otobüs saat ve durak bilgileri için lütfen tıklayınız...

 

Üsküdar´dan Ulaşım:

Minibüs ile ulaşım;

Acıbadem minübüslerine binilir Pazar Sokağı durağında inilir. Yolun karşısıdaki Sedef Sokağa girilir. 50 metre sonra solda okul binasına ulaşabilirsiniz. Sokak başlarında okul yön tabelası mevcuttur.

Otobüs ile ulaşım;

İETT 12C Üsküdar-Üsküdar Devlet Hastanesi veya 6 Üsküdar-Bulgurlu-Küçükçamlıca otobüslerine binilir. İşçi Evleri durağında indikten sonra yolun karşı tarafında pazar sokağı yönüne doğru ilk soldan Sedef Sokaktan girilir. 50 metre sonra solda okul binasına ulaşabilirsiniz. Sokak başlarında okul yön tabelası mevcuttur.

İETT 11T Üsküdar-Türkiş Blokları otobüsüne binilir. Koşuyolu veya Validebağ duraklarının herhangi birinde inilir. MADO Dondurmacısının bulundğu taraftan ışıklardan Mütevelli Çeşme Caddesi´nden aşağı yöne inilir. Sedef Sokaktan ilk sağa dönülür. 50 metre sonra solda okul binasına ulaşabilirsiniz. Sokak başlarında okul yön tabelası mevcuttur.

 

İETT 12C Otobüs saat ve durak bilgileri için lütfen tıklayınız...

İETT 6 Otobüs saat ve durak bilgileri için lütfen tıklayınız...

İETT 11T Otobüs saat ve durak bilgileri için lütfen tıklayınız...

 

E-5 Yönünden Ulaşım:

Kadıköy yönününe doğru gelirken Koşuyolu tabelasından sağa girildikten sonra ışıklardan karşıya geçilir. Medipol Hastanesi geçildikten sonra ışıklardan ilk sağa Koşuyolu Caddesi´ne dönülür. Koşuyolu Öğretmenler Hastanesi ayrımındakiışıklardan sola Mütevelli Çeşme Caddesi´nden aşağı yöne inilir Sedef Sokaktan ilk sağa dönülür. 50 metre sonra solda okul binasına ulaşabilirsiniz. Sokak başlarında okul yön tabelası mevcuttur.

 

Nuh Kuyusu Caddesi Üzerinden Ulaşım:

Kadıköy, Üsküdar, Bağlarbaşı, Çengelköy, Beykoz yönlerinden gelerek Nuh Kuyusu Caddesinden ulaşım sağlamak isteyenler Askerlik Şubesi durağında indikten sonra BP Benzinlikten Aşağı yöne doğru Mütevelli Çeşme Caddesinden 5 Dk. yürüme mesafesinden sonra Onur Sitesi ve Murat Sitesi arasından Sedef Sokağa girip 50 metre sonra okul binasına ulaşabilirler. Sokak başlarında okul yön tabelası mevcuttur.

 

İletişim ve Harita için lütfen ....Tıklayınız

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 24.01.2014 - Güncelleme: 18.07.2018 16:54 - Görüntülenme: 17448
  Beğen | 3  kişi beğendi