T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / ÜSKÜDAR - Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

Okul Basketbol Takımımız Üsküdar Kaymakamlik Kupasi Şampiyonu

Okul basketbol takımımız Üsküdar Kaymakamlik Kupasi şampiyonu olmuştur.

basketbolbasketbolbasketbolbasketbol

 

 Ödül alan öğrencilerimize şahsım ve kurumum adına teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

                                                                                                                         Haluk DEĞİRMENCİ


TAKIM KAPTANI AHMET  CAN GÜLER

Bu seneye bir çok genç arkadaşla başladık ve bir çok kişiye göre genç ve tecrübesiz bir takımdık. Ama takım bir araya geldiği zaman ortaya çıkan ruh o hırs o kazanma arzusuna gerçekten daha önce rastlamadığımı söylemem gerek. Hepimizin sadece Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi adını daha yukarıya taşımak için sahaya çıkıyorduk. Özellikle bu sene takımın kaptanı olacağımı hiç beklemiyordum. Ama şimdi düşünüyorum da iyi ki bu görev için ben layık görülmüşüm. Çünkü bu takım sahada terinin son damlasına kadar mücadele etti ve ben bütün kardeşlerimle tek tek gurur duyuyorum. Bu genç kadro ile HASAL’a tarihindeki ilk İlçe Şampiyonluğunu kazandırdığımız için de gerçekten anlatılamaz bir mutluluk ve gurur duygusu var içimde. Başta maçlarda, antrenmanlarda yanımızdan hiç ayrılmayan bizimle her daim ilgilenen Mediha Hocamıza ve tabi ki Savaş abimize bütün takım adına bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu sene daha işimiz bitmedi kazanılacak bir kupa daha var. Seneye belki benim son senem olucak ama bu takım daha çok kupalar kazandıracak bundan eminim. 


ALİHAN SOYKAL

HASAL erkek basketbol takımı olarak İstek Belde basketbol turnuvasının ardından Üsküdar İlçe turnuvasında yaşadığımız Şampiyonluk için öncelikle bize destek olan herkese teşekkür ediyorum. Gerek sahada gerek tribünde gerekse soyunma odasında kolay kazanılmayan hiçbir başarı gibi bizde bu şampiyonluğu inanarak çalışarak ve mücadele ederek kazandık. Bir çok zor maça çıkmamıza karşın her daim savaşan yanımda olan takım arkadaşlarıma büyük teşekkürlerimi sunuyorum ve bu başarımızın devam etmesini diliyorum. 


OZAN ÇOLAKOĞLU

Takım olarak HASAL ile İlçe Şampiyonu olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Buraya gelebilmek için çok emek harcadık. Okulda ilk senem de şampiyonluk yaşadığım için çok mutluyum. Emeği geçen herkesin eline sağlık. 


PEYAMİ GÖZLEVELİ

Bu sene İlçede güzel bir başarı elde ettik her sene üstüne koyarak devam etme dileğiyle. 


ATAHAN EYİCİL

Son senemi şampiyonlukla kapatmak harika oldu. Sene başında çok iyi bir takım kurduk. Çok iyi çalıştık ve emeğimizin karşılığını aldık. Oynarken en çok keyif aldığım sene oldu. Tüm takımı, Beden Eğitimi Zümresini ve antrenörümüzü bir kez daha kutlarım. Hüseyin Avni Sözen’e yakışanı yaptık. 


SERDAR ZORER

Bir hazırlık öğrencisi olarak başladığım bu maratonda kardeşlik ve arkadaşlık duygularıyla dolu antrenmanlar sonucu HASAL ailesinin bir ferdi olarak yaşadığımız bu şampiyonlukla büyük bir mutluluk ve gurur duyuyorum. Hepimize kutlu olsun. 


BUĞRA ADEM

Okulumuz adına kazandığımız bu ilk İlçe şampiyonluğu için takımca çok mutluyuz. Elimizden geldiği kadar yaptığımız kısıtlı antrenmanlara karşın kazandığımız bu şampiyonluk hepimize büyük gurur verdi. Bu süreçte bize çok büyük katkısı olan koçumuz Savaş abiye ve her antrenmanda ve maçta bizi yalnız bırakmayan Mediha Hocamıza çok teşekkür ediyoruz.  Nice şampiyonluklara inşallah. 


BERKE ÜÇVET

Bu yıl Üsküdar İlçesinde aldığımız bu güzel galibiyetler serisinin İlçe şampiyonluğu ile bitirmek benim için bir gurur ve mutluluk verici olaydı. Gerek takımımızın güzel oyunu gerek taraftarımızdan aldığımız destek gerek yıllardır İlçe şampiyonluğu alamamış olmamız tüm turnuva boyunca motivasyon kaynağımız oldu. Bu güçlü motivasyon ile bu galibiyeti alamasak okulumuza ayıp olur demek doğru olur. Final maçını kazandıktan sonra ruh olsun, maçlarda, soyunma odasında, serviste geçen güzel muhabbetler olsun hepsi benim için birbirinden güzel anlar oldu. Tebrikler HASAL. Teşekkürler HASAL.


BERK ÖZERTAN

Okulumuz adına aldığımız bu il İlçe şampiyonluğu için çok mutluyuz ve bu ilki başarmak için çok çaba sarf ettik. Her hafta antrenman yapmaya kondisyon şut çalışmaya çalıştık. Biz bu yolun başındayken bu şampiyonluk bizim diyerek inanarak çıkmıştık. Bizim kazanmamızda da büyük büyük bir etken olan Koçumuza ve her maçta ve her antrenmanda  yanımızdan ayrılmayan Mediha Hocamızı da çok tebrik ediyoruz. Daha nice şampiyonlulara inşallah.


NİHAT BORA TUNCAY

Geç olsa da katıldığım ilk sene de şampiyon olmamız beni gerçekten çok sevindirdi ve gururlandırdı. Seneye de aynı başarıları göstererek şampiyon olmak en büyük hedefimizdir. 


KEREM ER

Okulumuz adına kazandığımız bu İlçe şampiyonluğu sebebiyle takım olarak çok mutluyuz. Yıl boyunca elimizden geleni yaptık ve çok efor sarf ettik. Öncellikle Savaş koçumuza ve Mediha Hocamıza teşekkür ediyoruz. Çok mutluyuz. Nice şampiyonlularla inşallah.  


ÖZGÜN EGE KÖPRÜLÜ

4 Yıl içinde Üsküdar İlçe Şampiyonluğunu yaşatacağız Hocam ‘ okul takımıza girdiğim ilk gün dönemin o zamanki basketbol dan sorumlu Beden öğretmenine kurduğum cümle ‘ o cümleden sonra bugüne 4 yıl geçti. 4 yıl önceki takımdan geriye kalan tek oyuncuydum. Son İlçe finali ile okul takımı günlerimi geride bırakmış bulunmaktayım. Hüzünlü bir mutluluk yaşıyorum. 4 yıl önceki takım adına hazırlık sınıfı olmama rağmen o büyük sözü verecek cesareti hala içimde hissediyorum. En önemlisi de bu yıllar önce verdiğim canlı tutan kardeşlerimle aynı hedefi paylaşmış olmamdır. Bir yanda 4 yıl boyunca tek bir hedef uğruna gururla taşıdığım HASAL formasının bir daha giyemeyecek olmanın hüznü diğer yandan verdiğim sözü gerçekleştirmek olup son okul takımı yılımda aynı zamanda alt yapı hayatımın son maçında 2015 Üsküdar İlçe Şampiyonu olarak sahadan ayrılmak paha biçilemez. Tüm aynı hedefi paylaştığımız başta bu hedef yolunda birlikte büyüdüğümüz  Atahan Eyicil olmak üzere tüm kardeşlerime teşekkür ederim.


ERENCAN CİHAN

Takım oyunuyla adeta SAS’ın koçu Gregg  Popovich gibi bizi yöneten Savaş Koçumuz önderliğinde aldığımız bu şampiyonluk herkes tarafından mutlulukla karşılandı. Bütün takım arkadaşlarımı ve kendimi kutluyorum. 


ARDA POYRAZ

Senenin başından beri bunu hedefliyorduk ve başardık. Tüm emeği geçenlere teşekkür ederim.

 

MEDİHA TABAK ( BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ)

Senenin başında Basketbol takımını almaya karar verdiğimde genç bir kadro seçerek başarıya ulaşacağımızı biliyordum. Öyle güzel bir bütünlük kazandık ki her antrenman da ve maçta takımın ruhu farklıydı. Branşım Voleybol olmasından dolayı sporcularım için daha verimli olacağını düşünüp  Basketbol Koçumuz Savaş Karakaş tan yardım istedim ve kendisi sağ olsun seve seve bize yardım etti. O kadar güzel bir takım oluşturdu ki sonucun iyi olacağı belliydi. Koçumuza sonsuz teşekkürler .

14 kişilik ekimiz bu şampiyonluğa ulaşmak için çok çalıştılar. Birlik ve beraberlik duygusuyla hareket ettiler. Ve emeklerinin karşılığını çok güzel bir şekilde aldılar. Hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum ve tabi ki gurur duyuyorum.

Bu başarının elde edilmesinde bana her zaman destek veren okul idaremize, Hüseyin ve Murat Hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Tüm imkânları ile hep yanımızda olan Okul Aile Birliğimize ve velilerimize teşekkürü bir borç bilirim.

Daha nice şampiyonluklar yaşamak dileğiyle… Katkısı olan herkese çok teşekkür ederim.

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 16.04.2015 - Güncelleme: 20.04.2015 11:30 - Görüntülenme: 2409
  Beğen | 0  kişi beğendi