T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / ÜSKÜDAR - Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

2012 YILI ÖSYM BAŞARI LİSTESİ

 


2011-2012 LYS YERLEŞTİRME SONUÇLARI



Adı



Soyadı



Program Adı


ECENUR ÜSTÜN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği
NURÇİN ELİF ZEYBEK BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği
ELİF SÜRMELİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği
EKİN ERDEMLİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği
ŞEMSİ YİĞİT ÖZGÜMÜŞ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği
ÖMER BUĞRA YILDIRIM BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği
CAN ÜNAL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği
MEHMET CAN FARSAK BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği
BUĞRA BULUT BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Fizik
MEHMET KEMAL BALADIN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği
DİLŞAD KİZİR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Moleküler Biyoloji ve Genetik
SABRİ HAKAN SAKALLIOĞLU BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Kimya Mühendisliği
MÜRÜVVET ÖZGE BAYOĞLU BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Kimya Mühendisliği
BAŞAK ÖVÜL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Kimya
SARE NUR KANARİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Kimya
ECE YILMAZ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme
UĞUR ŞENTÜRK BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme
RENGİN ÖZEREN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat
HELİN TURAL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat
MUSTAFA RUNYUN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat
NİYAZİ ENES BELENLİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Fen-Edebiyat Fakültesi/İngiliz Dili ve Edebiyatı
EDA TELLİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu/Yönetim Bilişim Sistemleri
DOĞANCAN ELMACI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu/Yönetim Bilişim Sistemleri
SANİYE SERAY BIYIKLI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu/Turizm İşletmeciliği
DUYGU SEZEN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp (İngilizce)
BÜŞRA HOTAMAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp (İngilizce)
BETÜL ÇAKIR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
ESİN SIDDIKOĞLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
MERVE AKYOL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
DİLARA ÇELİK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
NUR DERYA MALKAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
RANA BERRU DURMUŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
HÜSEYİN CAN YÜCEL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
DUYGU GÜNÇIKAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
HAKAN YUSUF KÖKSAL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
ELİF EZGİ HACCACOĞLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
AHMET FARUK TARI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
AYŞENUR YÜKSELER İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
CEREN YUNUSOĞLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
GAFUR RAKICI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp
ZEYNEP CAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp
EZGİ GÖGER MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (İngilizce)
MERVE ÜMRAN YILMAZ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp
DİLARA MERVE BERBEROĞLU MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (İngilizce)
AHMET CAN SELÇUK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp
FÜRKAN BATUHAN GÜVEN MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (İngilizce)
GİZEM NUR SÖZEN ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (İngilizce) (Tam Burslu)
RUZİYE EROL BEZM-İ ÂLEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (%50 Burslu)
OZAN CAN TATAR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi
PELİN ARI KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi
VAHİT SORAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi
BUĞRA BÜYÜKKESKİN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)/Tıp Fakültesi
MUSTAFA AYKUL ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN)/Tıp Fakültesi
AHMET MURAT PEKTAŞ ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (İngilizce)
CEREN İNAN BEZM-İ ÂLEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi
ŞAHİN AZAL GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ (ANKARA)/Askeri Tıp Fakültesi (Sivil Lise-Erkek)
MEHTAP CANPOLAT İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi (%25 Burslu)
MEHMET BAL İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi (%25 Burslu)
HALİME HELİN YILMAZ İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi
GÖRKEM KILINÇ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği
ENES UĞUR ŞEKERCİ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği
ENES EMİNAĞA ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği
YASEMİN KUVVET ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Moleküler Biyoloji ve Genetik
AYŞEN ESE ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/Kimya Mühendisliği
MURAT SAYIN İ. D. BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) /Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (Tam Burslu)
SÜHAN ARTUĞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Mimarlık Fakültesi/Mimarlık
BATUHAN GÜNEŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Elektrik-Elektronik Fakültesi/Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (İngilizce)
BERAT LALECİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İşletme Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
HASAN CAN KARAPINAR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İşletme Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
TAHA EMRE İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
REFİK CAN MALLI İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Elektrik-Elektronik Fakültesi/Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
MUHAMMET ALİ TUNÇ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Elektrik-Elektronik Fakültesi/Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
DAMLA GÜLEN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
CİHAT COŞKUN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İşletme Fakültesi/Endüstri Mühendisliği
MEHMET HÜSEYİN TEMEL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği
MUSTAFA DURMUŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İşletme Fakültesi/İşletme Mühendisliği (İngilizce)
ÖNDER POSTOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği
HASAN OĞUZCAN ERDENİZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İşletme Fakültesi/İşletme Mühendisliği
DOĞUHAN GÜNEŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Makine Fakültesi/Makine Mühendisliği
CANER DOKEL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Makine Fakültesi/Makine Mühendisliği
HALİL CAN YORGANCI İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Elektrik-Elektronik Fakültesi/Kontrol Mühendisliği (İngilizce)
GÖKÇEN DEVLET ŞEN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Elektrik-Elektronik Fakültesi/Kontrol Mühendisliği (İngilizce)
BERFİN ARSLAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İnşaat Fakültesi/İnşaat Mühendisliği
HASANCAN SAYILAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Fen-Edebiyat Fakültesi/Matematik Mühendisliği (İngilizce)
BİLGE ORAL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Mimarlık Fakültesi/Endüstri Ürünleri Tasarımı (İngilizce)
SÖZER METİN TERTEMİZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Makine Fakültesi/İmalat Mühendisliği (İngilizce)
EMRE EKMEN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Kimya-Metalurji Fakültesi/Kimya Mühendisliği (İngilizce)
MEHMET REHA SAVAŞERİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Kimya-Metalurji Fakültesi/Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (İngilizce)
GENCAY DERBENTOĞULLARI İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Mimarlık Fakültesi/Peyzaj Mimarlığı (İngilizce)
NESLİHAN UZAL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İnşaat Fakültesi/Çevre Mühendisliği (İngilizce)
MEHMET HAZAR İNCESU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Kimya-Metalurji Fakültesi/Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
ALP ARIBAL KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)
MERVE SÜHEYLA ÖZBURMA KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Hukuk Fakültesi (İngilizce) (Tam Burslu)
EDA ÇELİKBAŞ KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Fen Fakültesi/Kimya (İngilizce) (Tam Burslu)
TEVFİK BURAK BABAOĞLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
ALTUĞ SOMAY KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
MUSTAFA BAHADIR ERTUĞRUL KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
GÜL İPEK TOMBAK KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
EMEL ÇOMAK KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Kimya-Biyoloji Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
NAZLI BERİL TOSUN KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (%50 Burslu)
BERK ÇİRİŞCİ SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Programları (Tam Burslu)
SADULLAH ÇANAKÇI SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Programları (Tam Burslu)
EKREM TAŞER SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Programları (%50 Burslu)
EKİN ŞEHİT SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Yönetim Bilimleri Fakültesi/Yönetim Bilimleri Programları (Tam Burslu)
DENİZ ŞEHİT SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Programları (%50 Burslu)
ÖMER FARUK TEKİN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mimarlık Fakültesi/Mimarlık
CENİSE KESKİN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mimarlık Fakültesi/Mimarlık
İBRAHİM ATABEY YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Elektrik-Elektronik Fakültesi/Elektrik Mühendisliği
VOLKAN YALMAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Moleküler Biyoloji ve Genetik
AHMET MERT CAM YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi/Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği (İÖ)
FURKAN PAŞALİOĞLU YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Makine Fakültesi/Makine Mühendisliği (İÖ)
KAAN ÖZÇELİK GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat
NİL ALAN GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İletişim Fakültesi
HAKAN AYDEMİR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Diş Hekimliği Fakültesi
KADİR CAN EKŞİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği
RIFAT SAMET ÇAVUŞLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi
EMRE SİPAHİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İktisat Fakültesi/İktisat (İngilizce)
OSMAN GARİP BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Hukuk Fakültesi (İngilizce) (Tam Burslu)
HİLAL TUĞBA ÖKSÜZOĞLU MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Hukuk Fakültesi (İÖ)
TALHA YASİR YILMAZ MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İşletme Fakültesi /İşletme (İngilizce)
AHMET TEKDEMİR GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Diş Hekimliği Fakültesi (İngilizce)
FATMA ZEHRA BODUR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İÖ)
ONUR TEKİN ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mimarlık ve Tasarım Fakültesi/Mimarlık (%75 Burslu)
CANBERK BİNBAY IŞIK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Otomotiv Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)
BATUHAN TÜYSÜZ DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Ekonomi ve Finans (İngilizce) (Tam Burslu)
OĞUZHAN BARIŞKAN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (%50 Burslu)
FİKRET BURAK ÇEVİRME YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/İşletme Fakültesi/Yönetim Bilişim Sistemleri (İngilizce)
GÜNKUT ALP EYÜPGİLLER KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Sanat ve Tasarım Fakültesi/İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (%25 Burslu)
SİMAY PIRIL KIZILKAYA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/İktisat Fakültesi/İktisat
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 24.12.2012 - Güncelleme: 06.08.2018 16:34 - Görüntülenme: 4079
  Beğen | 0  kişi beğendi