T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / ÜSKÜDAR - Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

2010 Yılı Başarı Listesi

 

 

2010 LYS  BAŞARI LİSTEMİZ

         
 

ADI SOYADI

KAZANDIĞI ÜNİVERSİTE

FAKÜLTE

YERLEŞTİĞİ BÖLÜM

1 MÜGE GÖNÜL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MÜHEDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
2 M. OĞUZ TÜRKKAN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
3 ESMA BİRSEN BOYDAŞ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ KİMYA ÖĞRETMENLİĞİ
4 GÖKÇE UZUN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
5 HATİCE AYŞE POLAT BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
6 ÖYKÜ AĞKOÇ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
7 HİLAL KÖSE BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME
8 İPEK ÖZER BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME
9 MERVE MERİÇ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME
10 BETÜL ALTUNSU BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME
11 M. ARDA NUMANOĞLU BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT FAKÜLTESİ
12 FURKAN KALKAVAN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ FEN - EDEBİYAT FAKÜLTESİ SOSYOLOJİ
13 RÜMEYSA ÖZGEN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ FELSEFE
14 EREN TUNCER İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ TIP (İNGİLİZCE)
15 AYŞE SENA MAVUŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ CERRAHPAŞA TIP
16 BAHRİYE SEMİZOĞLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ CERRAHPAŞA TIP
17 SAMİ BERK ÖZDEN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ CERRAHPAŞA TIP
18 BARIŞ DALLI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TIP
19 HAZAL ÜSTÜNEL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ  
20 MEHMET ALİ FİLDİŞİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ  
21 ÖMER SERKAN KAYA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ  
22 BÜŞRA ÖZDEMİR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ  
23 FATMA KARA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ  
24 AHMET ÇAĞRI YILDIZ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ   
25 BERKAN BAHA KOÇASLAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
26 EZGİ HAZAN ARSLAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ İKTİSAT (İNGİLİZCE)
27 BENGİSU AKBİL İTÜ FEN - EDEBİYAT FAKÜLTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (İNGİZLİCE)
28 M.CANANECE ŞAHAN İTÜ FEN - EDEBİYAT FAKÜLTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (İNGİZLİCE)
29 KADRİ BATUHAN HOŞKAN İTÜ UÇAK VE UZAY BİLİMLERİ FAKÜLTESİ UÇAK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
30 EYÜP ÖĞREK İTÜ ELEKTRİK - ELEKTRONİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
31 M. FARUK YAZICI İTÜ ELEKTRİK - ELEKTRONİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
32 NADİR TÜRE İTÜ ELEKTRİK - ELEKTRONİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
33 ARDA URAN İTÜ ELEKTRİK - ELEKTRONİK FAKÜLTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
34 AYKUT ASLAN İTÜ ELEKTRİK - ELEKTRONİK FAKÜLTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
35 CİHANGİR DEMİREL İTÜ MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
36 ESRA KAĞİTCİ İTÜ MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
37 UMUT ŞENLİOL İTÜ MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
38 M. FURKAN DEMİRCİ İTÜ MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK
39 İZEL BEŞİKCİ İTÜ MİMARLIK FAKÜLTESİ PEYSAJ MİMARLIĞI (İNGİLİZCE)
40 ÇAĞLA BÜYÜKÖZER İTÜ MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI (İNGİLİZCE)
41 ALİ FIRAT KAYHAN İTÜ MAKİNE FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
42 ÇAĞATAY VATANSEVER İTÜ MAKİNE FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
43 EVRİM SEZER ÇİÇEK İTÜ MAKİNE FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
44 FERHAT KOÇ İTÜ MAKİNE FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
45 İLKER YARGIÇ İTÜ MAKİNE FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
46 İSMAİL ÇELİK İTÜ MAKİNE FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
47 MUSTAFA AYDOĞMUŞ İTÜ MAKİNE FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
48 KAAN EMİR İTÜ İNŞAAT FAKÜLTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
49 M. ALİ TAVUKÇUOĞLU İTÜ İNŞAAT FAKÜLTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
50 M. EMİR EYÜP İTÜ İNŞAAT FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
51 M.GALİP ULUDAĞ İTÜ İNŞAAT FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
52 VOLKAN TÜRKKAN İTÜ İNŞAAT FAKÜLTESİ İNŞAAT FAKÜLTESİ (UOLP-SUNY BUFFALO)
53 İREM ÇİFTÇİ İTÜ KİMYA-METALURJİ FAKÜLTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
54 UMAY BENGİSU ÖDER İTÜ KİMYA-METALURJİ FAKÜLTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
55 FATMA PELİN KINIK İTÜ KİMYA-METALURJİ FAKÜLTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
56 ÖZDEMİR AKDEMİR İTÜ ELEKTRİK - ELEKTRONİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
57 M.R.SAFA GÜLDOĞAN İTÜ GEMİ İNŞAATI VE DENİZ BİLİMLERİ FAKÜLTESİ GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAKİNELERİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
58 SERHAT TOPUZ İTÜ ELEKTRİK - ELEKTRONİK FAKÜLTESİ KONTROL MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
59 EREN SAYAN İTÜ ELEKTRİK - ELEKTRONİK FAKÜLTESİ KONTROL MÜHENDİSLİĞİ
60 BERK ESİN İTÜ DENİZCİLİK FAKÜLTESİ DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
61 KUNTER KURTULAN İTÜ DENİZCİLİK FAKÜLTESİ DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
62 SİNEM KAHYA İTÜ İŞLETME FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (UOLP-SOUTHERN ILLINOIS UN.EDWARDSVILLE)
63 UFUK YILMAZ İTÜ İŞLETME FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
64 CANSU GÜLSEVEN İTÜ KİMYA-METALURJİ FAKÜLTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
65 GÖKSUCAN AKIN ODTÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
66 İPEK ÇINAR ODTÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ KİMYA MÜHEDİSLİĞİ
67 M. ORHUN CAN ODTÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
68 NUMAN EREN ODTÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
69 M.KÜRŞAD SARICA GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ ASKERİ TIP FAKÜLTESİ  
70 OĞUZHAN ÖZBEN GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ ASKERİ TIP FAKÜLTESİ  
71 SEZGİN YAVUZ GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ  
72 BERAT ÖZDEMİR GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ
73 M. UĞUR BOZKURT GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
74 ÖZLEM YILDIZ SABANCI ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ EKONOMİ - YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAMLARI (TAM BURSLU)
75 BURAK YAKUPOĞLU SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (TAM BURSLU)
76 MERT GÜRTAN SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ (TAM BURSLU)
77 ÖZDEMİR CAN KARA SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHEDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (%50 BURSLU)
78 ECE ARICI SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ (%50 BURSLU)
79 ECEM ÖZYAPRAK KOÇ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)  
80 RIDVAN YALÇIN KISA KOÇ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
81 ONUR BERKAY VURAL İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (TAM BURSLU)  
82 Z.NURDAN KÖSE YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK - ELEKTRONİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
83 FATİH TURAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK - ELEKTRONİK FAKÜLTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
84 S.ERTUĞRUL GÖKCAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK - ELEKTRONİK FAKÜLTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
85 TARIK FURKAN AKGÜL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK - ELEKTRONİK FAKÜLTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
86 SEMA KIRAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE FAKÜLTESİ ENDSÜTRİ MÜHENDİSLİĞİ
87 NURDAN ESRA ŞAHİN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK - ELEKTRONİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
88 BETÜL TAŞDEMİR YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE FAKÜLTESİ ENDSÜTRİ MÜHENDİSLİĞİ
89 MUSTAFA CAN ÇAMUR YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
90 AYKUT ASLAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
91 DEMET EZGİ YAYLAMIŞ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA-METALURJİ FAKÜLTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
92 MEHMET KOÇ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
93 UMUT KAĞAN KOLTAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
94 ORHUN ÇAKMAKCI YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
95 MURAT KIZILDAĞ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
96 BEYZA DAĞ MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)  
97 HAVVA GÜNAY MARMARA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ  
98 SARPER NEYSE MARMARA ÜNİVERSİTESİ IKTISADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT (İNGİLİZCE)
99 SEYİT AHMET GENÇ MARMARA ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
100 KARDELEN SARIÇİÇEK KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ   
101 AYŞEGÜL YABAŞ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ  
102 CANER AKGÜL KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ  
103 CEREN BİLGÜN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FALKÜLTESİ  
104 F.AYBÜKE YABANCI KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ  
105 İPEK KAHYAOĞLU KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ  
106 MUSA ÇALLI KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ  
107 AZİZ MAHMUT BİNİCİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
108 GÜL CEVANDIR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHEDİSLİĞİ
109 A. CAN ÇINAR ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ  
110 EBUBEKİR GÜNEÇ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ZIRAAT FAKÜLTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
111 SEDA DÖNMEZ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ZIRAAT FAKÜLTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
112 DEFNE SAYİCİ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ  
113 GİZEM ARSLAN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ  
114 HARUN ÇOLAK DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
115 AHMET ACAR DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
116 AHMET ENES SANDAL DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
117 RABİA BALİ KATÜ TIP FAKÜLTESİ  
118 NURDAN ŞANLI TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ  
119 TOPRAK İNCE TRAKYA ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK
120 FATİH AYVALI DÜZCE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ  
121 M. RAUF KARAYUMAK DÜZCE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ  
122 TUĞÇE GEZER DÜZCE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ  
123 OYTUN TÜRKKAN ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ  
124 PÜREN METİN İNÖNÜ  ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)  
125 ZELİHA YILMAZ GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ  
126 KUTLU AKBAŞ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ  
127 GÖKÇE ELİF OFLUOĞLU SELÇÜK ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ  
128 HAMZA SAĞ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
129 BÜŞRA BOYNUKISA MUĞLA ÜNİVERSİTESİ MUĞLA SAĞLIK YÜKSEK OKULU FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
130 MEHMET CAN GÜNER BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
131 BERK BAYKAL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
132 M. BURAK DÖĞÜCÜ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)  
133 AYŞE BESTE GÜZEL YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ  
134 DEMİRCAN DEMİRCİOĞLU YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
135 EYÜP YAVUZ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK  FAKÜLTESİ  MİMARLIK
136 H. FURKAN HEYİK YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (%50 BURSLU)
137 FATİH BARUTÇU ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)  
138 ECE ALBAYRAK ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)  
139 FULYA ÇAĞLA DOĞAN BEZM-I ALEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ  
140 Z. BÜŞRA SOYSAL İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (TAM BURSLU)  
141 FEVZİ BATUHAN TOPBAŞ İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ  
142 AHMET KULA İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ  
         
  TÜM İDARECİLERİMİZE, ÖĞRETMENLERİMİZE VE OKUL AİLE BİRLİĞİMİZE EMEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 07.03.2013 - Güncelleme: 06.08.2018 16:34 - Görüntülenme: 4916
  Beğen | 0  kişi beğendi